Telif Hakkı DMCA

Carparkingapk.com’daki tüm içerik ya Carparkingapk.com’ya e-posta ile gönderilir veya İnternet’in çeşitli yerlerinde kolayca bulunur ve kamu malı olduğuna inanılır. Yayınlanan içeriğin (resimler ve videolar dahil) ABD Telif Hakkı Adil Kullanım Yasası’na (Başlık 17, ABD Kodu) göre haklarımız dahilinde yayınlandığına inanılmaktadır.

Telif Hakkı İhlal Bildirimi

Carparkingapk.com, 17 U.S.C. ile uyumludur. § 512 ve Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası (“DMCA”). Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası (“DMCA”) ve diğer geçerli fikri mülkiyet yasaları kapsamında herhangi bir ihlal bildirimine yanıt vermek ve uygun önlemleri almak politikamızdır.

Telif hakkıyla korunan materyaliniz Carparkingapk.com’da yayınlandıysa veya herhangi bir arama motoru aracılığıyla telif hakkıyla korunan materyalinize bağlantılar döndürüldüyse ve bu materyalin kaldırılmasını istiyorsanız, aşağıdaki bölümde listelenen bilgileri ayrıntılarıyla açıklayan yazılı bir iletişim sağlamalısınız. Sitemizde listelenen ve telif haklarınızı ihlal eden bilgileri yanlış beyan ederseniz, zararlardan (masraflar ve avukat ücretleri dahil) sorumlu olacağınızı lütfen unutmayın. Bu konuda hukuki yardım almak için öncelikle bir avukatla görüşmenizi öneririz.

Telif hakkı ihlali iddianıza aşağıdaki unsurlar dahil edilmelidir:

  • İhlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili kişinin kanıtını sağlayın.
  • Sizinle iletişim kurabilmemiz için yeterli iletişim bilgisi sağlayın. Ayrıca geçerli bir e-posta adresi de eklemelisiniz.
  • İhlal edildiği iddia edilen telif hakkıyla korunan çalışmayı yeterince ayrıntılı olarak tanımlamalı ve Carparkingapk.com arama sonuçlarında materyalin göründüğü en az bir arama terimi eklemelisiniz.
  • Şikayetçi tarafın, materyalin şikayet edilen şekilde kullanımına telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasa tarafından izin verilmediğine iyi niyetle inandığına dair bir açıklama.
  • Bildirimdeki bilgilerin doğru olduğuna ve yalan yere yemin cezasına çarptırılacağına, şikayetçi tarafın ihlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğuna dair bir beyan.

İhlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili kişi tarafından imzalanmalıdır.

Lütfen ihlal bildirimini e-posta ile gönderin.

Lütfen bir e-posta yanıtı için bize bir veya iki gün izin verin. Şikayetinizi İnternet Servis Sağlayıcımız gibi diğer taraflara e-posta ile göndermenizin, talebinizi hızlandırmayacağını ve şikayetin gerektiği gibi yapılmaması nedeniyle yanıtın gecikmesine neden olabileceğini unutmayın. Teşekkürler.

İletişim bilgileri

Carparkingapk.com ile ilgili Sorunlarınız Varsa, size e-posta yoluyla yardımcı olmak için her zaman buradayız. Burada e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmenin tek yolu e-posta adresimizdir.

Scroll to Top