Feragatname

Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa veya sitemizin feragatnamesi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen Santoshkanwarpro@gmail.com adresinden e -posta ile bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Otopark APK’sı için Feragatnameler

Bu web sitesindeki tüm bilgiler – Carparkingapk.com – iyi niyetle ve yalnızca genel bilgi amacıyla yayınlanmıştır. Otopark APK, bu bilgilerin eksiksizliği, güvenilirliği ve doğruluğu hakkında herhangi bir garanti vermez. Bu web sitesinde bulduğunuz bilgileri (otopark APK) yaptığınız herhangi bir işlem kesinlikle kendi sorumluluğunuzdadır. Otopark APK, web sitemizin kullanımı ile bağlantılı olarak herhangi bir kayıp ve/veya hasardan sorumlu olmayacaktır.

Web sitemizden, bu tür harici sitelere köprü izleyerek diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Yararlı ve etik web sitelerine yalnızca kalite bağlantıları sağlamaya çalışırken, bu sitelerin içeriği ve niteliği üzerinde hiçbir kontrolümüz yok. Diğer web sitelerine olan bu bağlantılar, bu sitelerde bulunan tüm içerik için bir öneri ima etmez. Site sahipleri ve içerik bildirimde bulunmaksızın değişebilir ve ‘kötü’ olmuş bir bağlantıyı kaldırma fırsatımız olmadan ortaya çıkabilir.

Lütfen web sitemizden ayrıldığınızda, diğer sitelerin kontrolümüzün ötesinde farklı gizlilik politikaları ve terimleri olabileceğini unutmayın. Lütfen bu sitelerin gizlilik politikalarını ve herhangi bir işletmeye girmeden veya herhangi bir bilgiyi yüklemeden önce “Hizmet Şartları” nı kontrol ettiğinizden emin olun.

Onay

Web sitemizi kullanarak, feragatnamızı kabul edersiniz ve şartlarını kabul edersiniz.

Güncelleme

Bu belgede herhangi bir değişiklik güncellemeli, değiştirmeli veya yapmalı mıyız, bu değişiklikler burada belirgin bir şekilde yayınlanacak.

Scroll to Top